שרון 052-261-7364

מקלחונים פינתיים

לפניכם קטלוג מגוון שיוכל לעזור לכם לבחור את המקלחון המושלם!
מקלחון פינתי משתלב מצוין בחדר האמבטיה ומאפשר לחסוך הרבה מקום. אנשים רבים בוחרים לרכוש מקלחונים פינתיים, בשל האפשרות לתכנן את חדר האמבטיה בצורה פונקציונאלית, חכמה ונוחה (יש הגיון במיקום הזה).
אצלנו באוקיינוס מקלחונים, ניתן להזמין מקלחון פינתי במידות מותאמות אישית. מקלחון חדש איכותי ומעוצב, יכול להעניק לחדר האמבטיה שלכם מראה יוקרתי ומודרני – ולהעלות בן רגע את רמתו הפונקציולאלית (פשוט נוח יותר). באופן טבעי, המקלחונים שאנו מחזיקים אטומים 100% מנזילות מים.

אפשרויות עיצוביות

מקלחון הוא לא רק כלי פרקטי למניעת נזילות. את המקלחונים שלנו ניתן להזמין עם זכוכית מעוצבת במגוון רחב של גוונים, על מנת להתאים אותה בצורה המושלמת ביותר לעיצוב חדר המקלחת שלכם. ניתן לשלב מקלחון פינתי עם אגנית גבוהה או נמוכה, בהתאם לצרכים ובקשות שלכם. כל המקלחונים הפינתיים בחנות שלנו מצוידים באבזור איכותי ומנגנוני הנעילה האיכותיים בעולם.

אחריות מלאה על המוצרים שלנו

אצלנו תקבלו עד 7 שנות אחריות על מגוון מקלחונים פינתיים. לאחר רכישה והזמנה, אפשר לקבל שירותי התקנה של מתקינים מוסמכים ומקצועיים, אשר יבצעו את התקנת המקלחונים בצורה חלקה, מקצועית ואסטטית, כך שתתקבל התוצאה המושלמת גם מבחינה פרקטית וגם מבחינה ויזואלית. אין ספק שהתקנת מקלחון פינתי היא לא פשוטה, אך עם המקלחון הנכון והמתקינים המקצועיים, התוצאה תהיה מושלמת.

התקשרו להצעת מחיר או השאירו פרטים

לשיחת התייעצות